بزرگ کردن آلت تناسلی

اگرچه رضایت جنسی در اصل از تحریک ذهنی نشأت می‌گیرد، اما بسیاری از آقایان دائماً در جستجوی روش‌هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی و افزایش قطر و طول آلت تناسلی خود هستند. فراورده‌ها و روش‌های دروغین بسیاری مانند قرص، شربت، وزنه و پمپ خلأ وجود دارد که داعیه بزرگ کردن آلت را دارند. با این همه، در حال حاضر فقط یک روش غیرجراحی برای بزرگ کردن آلت مردان وجود دارد. تزریق ژل روشی سریع برای بزرگ کردن آلت تناسلی است که نیازی به جراحی ندارد. این عمل ایمن و بدون درد نتایجی را به دست می‌دهد که در عین برگشت‌پذیر بودن، از ماندگاری قابل توجهی نیز برخورداراند.

اگر از کوچک بودن آلت خود خجالت می‌کشید، اما تمایلی به جراحی ندارید، متخصصین ما در کلینیک زیبایی رازی روش جدیدی را به شما پیشنهاد می‌دهند که فقط ده دقیقه زمان می‌برد. تزریق ژل درمانی سریع و بدون درد است. شاید به نظر غیرواقعی بیاید، اما این تزریق آسان ده دقیقه‌ای روشی نوین در درمان‌های افزایش طول و قطر آلت تناسلی است. همان روز تزریق می‌توانید در محل کار حاضر شوید و فعالیت‌های روزمره خود را دنبال کنید. متخصصین ما از ژل مورد تایید وزارت بهداشت برای افزایش طول و قطر آلت استفاده می‌کنند. تزریق ژل حجم‌دهنده آلت درمانی موثر و کارآمد است. ژل از ماده کلاژن مانند و میکروسفرهای دائمی کوچکی تشکیل می‌شود که طول و قطر آلت را افزایش می‌دهد و آن را به اندازه دلخواه می‌رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بزرگ کردن آلت تناسلی با تزریق ژل یا تعیین وقت قبلی می‌توانید با شماره‌های 02188334029  و 02188333259 تماس حاصل فرمایید.

photo_2019-09-17_16-11-36-min

از چه ژلی برای بزرگ کردن آلت استفاده می‌شود؟


نتیجه تزریق ژل در درصد اندکی از بیماران به دلیل متابولیسم بیشتر، ابتلا به بیماری‌های گوناگون یا تداخل دارویی ماندگاری کوتاهی دارد. متاسفانه مشکلات کاهش دهنده اثر ژل بر بلندی آلت را نمی‌توان پیش از تزریق تشخیص داد؛ با این حال در درمان‌های آتی این گروه از بیماران از ژل‌های ایمن دیگری استفاده می‌شود که دائمی‌تر هستند. پرکاربردترین ژل هیالورنیک اسیدی که برای بزرگ کردن آلت تناسلی تزریق می‌شود، ژل ردکسیس است.

 

 

مزایای تزریق ژل برای بزرگ کردن آلت تناسلی


 • این درمان ساده، بدون درد و سریع است، ظرف چند دقیقه کامل می‌شود و بیمار به خوبی آن را تحمل می‌کند.
 • قطر آلت را می‌توان پس از فقط یک جلسه 20 % بیشتر کرد، چنانچه بیمار باز هم خواستار قطور کردن آلت باشد، درمان تکرار می‌شود.
 • تزریق ژل آلت را بلندتر نمی‌کند، اما آلت را در زمان‌های غیرنعوظ بلندتر نشان می‌دهد.
 • ماندگاری نتایج طبیعی تزریق ژل حجم دهنده بیش از دو سال است.
 • نتایج این روش با پروتز آلت سازگاری دارد، پوشش دور پروتز را افزایش می‌دهد و به این ترتیب بیمار راحت‌تر خواهد بود.

متقاضی مناسب برای درمان


آقایان متقاضی بزرگ کردن آلت از طریق تزریق ژل باید از شرایط زیر برخوردار باشند:

 • سن بالای 18 سال
 • عدم ابتلا به عارضه‌های جدی مانند بیماری‌های عفونی شدید، عارضه‌های لنفاوی یا عروقی
 • عدم ابتلا به بیماری‌های مقاربتی فعال
 • نداشتن سابقه حساسیت به ژل‌های بر پایه هیالورونیک اسید
 • داشتن انتظارات واقع‌بینانه از نتیجه درمان و داشتن توقعی عقلانی از میزان بلندتر و قطورتر شدن آلت و آگاهی از احتمال دستکاری جزیی برای صاف و هموار نگه داشتن آلت و حفظ نتایج
 • بیمارانی که پیش از این جراحی آلت (تزریق سیلیکون، تزریق چربی و …) انجام داده‌اند، باید این مورد را به متخصص اطلاع دهند تا درباره مناسب بودن تزریق ژل تصمیم گرفته شود.

همچنین شایان ذکر است که تزریق ژل درمانی برای رفع مشکل خمیدگی آلت نیست.

مشاوره


دشوارترین مرحله تزریق ژل برای بزرگ کردن آلت فائق آمدن بر خجالت و شرمساری و یافتن جسارت برای رزرو وقت مشاوره است. پس از قدم گذاشتن به کلینیک و صحبت با متخصصین ما تمام این خجالت از بین می‌رود و می‌توانید انتظارات خود را به متخصص توضیح دهید.

توصیه می‌کنیم تمام سوالات و نگرانی‌های خود را درباره اندازه آلت تناسلی، درمان و نتایج احتمالی با پزشک در میان بگذارید. متخصص روش تزریق را توضیح می‌دهد، اندازه‌گیری‌های لازم را انجام می‌دهد و مناسب بودن درمان را تعیین می‌کند. در این جلسه حجم ژل لازم برای رسیدن به نتیجه دلخواه نیز مشخص می‌شود.

چگونگی تزریق ژل


کلفت کردن آلت تناسلی

تزریق ژل توسط متخصص زیبایی ماهر با استفاده از یک کانولای باریک و مدور انجام می‌شود. متخصص کرم بی‌حس کننده را روی آلت می‌زند تا ناراحتی بیمار حین تزریق به حداقل برسد. ژل مورد استفاده در کلینیک ما حاوی لیدوکائین است که آلت را به سرعت بی‌حس می‌کند.

پزشک ابتدا دارویی را تزریق می‌کند که باعث نعوظ می‌شود. در این حالت پزشک بهتر می‌تواند ژل را در اطراف بدنه آلت تزریق کند و شکل آلت را حین تزریق ارزیابی کند. متخصص 2 تا 3 میلی‌لیتر از ژل را نیز در صورت لزوم در سر یا حشفه آلت تزریق می‌کند. تزریق برحسب میزان ژل تزریقی 30 تا 60 دقیقه طول می‌کشد. برطرف شدن نعوظ حدود یک ساعت طول می‌کشد. آلت پس از اتمام تزریق محکم با باند کشی بسته می‌شود. آلت باید به مدت 12 ساعت پانسمان شده باقی بماند.

آیا تزریق ژل در آلت دردناک است؟

اکثر آقایان به خوبی تزریق را تحمل می‌کنند و درد ناشی از این درمان بسیار ناچیز است. ژل تزریقی حاوی لیدوکائین است که به سرعت آلت را بی‎حس می‌کند. به علاوه ما این ناحیه را خنک می‌کنیم تا درد کاهش یابد و با منقبض شدن رگ‌های خونی از کبودی آلت نیز جلوگیری شود. به آقایان توصیه می‌شود که برای پیشگیری از کبودی قبل و بعد از تزریق از آرنیکا استفاده کنند.

photo_2019-09-17_16-11-36-min

پس از تزریق


اگرچه تزریق ژل عوارض انگشت‌شماری دارد، اما احتمال بروز موارد زیر وجود دارد:

 • مقداری کبودی و حسایت به لمس: کبودی غالباً در یک تا دو روز پس از تزریق واضح‌تر است.
 • آلت تا چند روز به نحو قابل توجهی متورم است. البته جایی برای نگرانی نیست، چون این ورم برطرف می‌شود و داروی ضدورم نیز در اختیارتان گذاشته می‌شود.
 • در صورت مواجهه با درد شدید یا دشواری در دفع ادرار به سرعت با متخصص تماس بگیرید.
 • ژل در ابتدا اندکی نرم و منعطف است. این خاصیت یک مزیت است که امکان برطرف کردن ناهنجاری‌های جزیی را فراهم می‌کند. اگر بخواهید ژل را به سمت سر یا پایه آلت حرکت دهید، می‌توانید آلت را به سمت نقطه مورد نظر ماساژ دهید، اما مراقب باشید زیاده‌روی نکنید.
 • تا 24 ساعت رابطه جنسی نداشته باشید.
 • ژل با ویتامین E، داروهای ضدالتهاب و آسپرین تداخل دارد و باعث خونریزی و کبودی می‌شود. این داروها را نباید قبل، در طول و بعد از درمان مصرف کرد.

نتایج


متابولیسم، ورزش، دارو و نوع ژل بر بلندی آلت اثر می‌گذارد. ژل هیالورونیک اسید یک یا دو هفته پس از تزریق به طور طبیعی با بافت آلت یکی می‌شود. ماندگاری نتیجه معمولاً بین یک تا دو سال است. ژل به آهستگی متابولیزه می‌شود و توسط بدن بازجذب می‌شود. در صورت تمایل به حفظ نتیجه می‌توان مقدار اندکی از ژل را در فواصل معین دوباره تزریق کرد.

خطرها و عوارض جانبی


اگرچه تزریق ژل برای کلفت کردن آلت تناسلی مردان معمولاً هیچ گونه عوارضی را به دنبال ندارد، ممکن است خطرها و مشکلات زیر پس از تزریق بروز یابد:

 • بدشکلی آلت به دلیل تزریق غیریکنواخت ژل
 • خونریزی، کبودی و درد در ناحیه تزریق
 • حساسیت
 • قرمزی و خارش آلت

هزینه


هزینه تزریق ژل برای بزرگ کردن آلت به هزینه متخصص و حجم ژل تزریق شده (معمولاً 7 تا 15 میلی‌لیتر) بستگی دارد.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان شبانه روزی