لیفت صورت و پیشانی (بالا کشیدن صورت) بدون جراحی

j1

کشیدن و لیفت صورت بدون جراحی جدیدترین پیشرفت در جوانسازی صورت است و ظاهر بسیار جوان‌تری به فرد می‌بخشد. این روش بسیاری از مزایای لیفت پوست صورت به روش معمول را به فرد می‌بخشد بدون اینکه فرد مجبور شود که تحت عمل جراحی و سپری کردن دوره‌ی نقاهت قرار گیرد. لیفت صورت بدون جراحی می‌تواند حجم ازدست‌رفته صورت را بازیابد، خطوط و چین‌وچروک‌ها را رفع، خط فک و استخوان گونه را بارزتر و افتادگی و شلی پیشانی را برطرف کند. لیفت بدون جراحی صورت معمولاً ترکیبی از روش‌های تزریقی و یا لیزر است که روی‌هم‌رفته به چهره فرد جوانی می‌بخشد.

چنانچه شما آمادگی انجام عمل جراحی را ندارید و یا حتی اگر به آن نیازی ندارید روش لیفت و کشیدن پوست صورت بدون جراحی، جایگزین بسیار خوبی برای عمل جراحی است. اگر دوست دارید پوست صورت خود را سفت، صاف و بی چین‌وچروک کنید متخصصین در کلینیک تخصصی پوست و موی رازی می‌توانند ترکیبی از روش‌های درمانی لیزر، پرکننده‌های پوستی (ژل) و یا مواد تزریقی را به‌کار گیرند تا به ظاهری طبیعی و جوان دست پیدا کنید. پزشک با استفاده‌ی ماهرانه از تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، هایفوتراپی، لیفت با نخ، لیفت به‌وسیله لیزر، رادیو فرکانسی(RF) می‌تواند با حداقل زمان دوره نقاهت و داشتن تجربه‌ای تقریباً بدون درد، به چهره شما ظاهری جوان و شاداب دهد. برای دریافت اطلاعات و مطرح کردن سؤالات خود در خصوص لیفت صورت بدون جراحی یا رزرو نوبت در کلینیک رازی می‌توانید با شماره‌های  02188334029 – 02188333259 تماس حاصل فرمایید.

[dopts id=”16″]

متقاضیان مناسب لیفت بدون جراحی


افرادی که دارای نشانه‌های پیری خفیف تا متوسطی روی پوست خود هستند بهترین افراد برای انجام لیفت صورت بدون جراحی می‌باشند. بیماران جوان‌تر غالباً از روش لیفت بدون جراحی در زمان پیدایش نشانه‌های پیری به‌عنوان راهی برای پیشگیری یا رفع این نشانه‌ها استفاده می‌کنند.

شرایط تحت درمان با لیفت صورت بدون جراحی


j9

مزیت‌ها


  •   نتایج آن فوراً قابل‌مشاهده و بلافاصله پس از انجام درمان، می‌توانید فعالیت‌های روزانه‌ی خود را از سر گیرید.
  • درمان بر اساس نیازهای فردی شما تدوین می‌شود تا به چهره‌ای شاداب‌تر دست پیدا کنید.
  • روشی ایمن، موقتی است و به‌مرورزمان تأثیر آن از بین می‌رود.
  • نتایج آن طبیعی و بسیار خوب است.
  • دارای دوره‌ی نقاهت کوتاه و یا بدون دوره نقاهت است.

روش‌های درمانی


هایفوتراپی

j10

هایفوتراپی یک روش لیفت صورت بدون جراحی است که با استفاده از تکنولوژی اولتراسوند (امواج فراصوت)، به کمک آن پوست صورت، گردن و ناحیه‌ی زیر چانه، ناحیه‌ی در امتداد خط فک و پیشانی، کشیده و سفت می‌شود. این روش افتادگی و شلی پوست را رفع کرده و به لایه‌های عمیق‌تر پوست نفوذ کرده و تحریک تولید کلاژن جدید می‌کند. در مقایسه با روش‌های جراحی پلاستیک، هایفوتراپی تأثیر کمتری بر رنگ پوست یا آفتاب‌سوختگی دارد اما بهترین کاربرد آن برای سفت کردن و بهبود حجم پوست است. این روش تنها به یک دوره درمان نیاز دارد و پس از آن هیچ دوره‌ی بهبودی یا نقاهتی لازم نیست. اگرچه ممکن است بلافاصله پس از انجام درمان بهبودی مختصری را مشاهده کنید، اما فرایند طبیعی کشسان تر شدن و تولید کلاژن به‌مرور زمان انجام می‌گیرد و نتایج به مدت 2 تا 3 ماه و یا حتی بیش از 6 ماه بهبود می‌یابد.

 

 

تزریق بوتاکس

j12

روش لیفت صورت با تزریق بوتاکس روشی برای سفت کردن پوست است که در آن به‌طور نوآورانه از بوتاکس استفاده می‌شود. مقداری از بوتاکس رقیق‌شده به ناحیه‌ی داخل جلدی (در زیر پوست) تزریق می‌شود تا با تحریک کلاژن و سفت کردن پوست، موجب طبیعی به نظر رسیدن تأثیر لیفت صورت گردد. با تزریق مستقیم بوتاکس به زیر پوست (و نه ماهیچه) روزنه‌های پوست بسته و اندازه‌ی آنها کوچک‌تر شده درنتیجه سطح پوست سفت و کشیده می‌شود که این اثر تا چندین ماه دوام دارد. پس از یک‌بار تزریق بوتاکس، نتایج به‌طور متوسط 3 تا 6 ماه دوام دارد و با تکرار درمان، نتایج برای مدت طولانی‌تری باقی می‌ماند.

تزریق ژل

j13

تکنیک لیفت 8 نقطه صورت یک روش درمانی است که برای حجیم کردن و لیفت صورت استفاده می‌شود. این روش به‌عنوان یک روش بدون جراحی و یا لیفت صورت مایع نیز شناخته می‌شود. در این روش از ژل‌های پوستی با کیفیت بسیار بالا برای بهبود پوست و کشیدن و لیفت محتاطانه پوست صورت استفاده می‌شود. تکنیک لیفت 8 نقطه صورت با قرار دادن نقاط مهم در میانه صورت، تمام قسمت‌های میانی و پایینی صورت را لیفت کرده و پوست را احیا و شاداب می‌کند. این روش به علت فرایند بالا رفتن سن و کاهش در حجم بافت نرم مقابله می‌کند و نتایج آن در عرض دو روز پس از انجام درمان قابل‌مشاهده هستند. تأثیر این روش 12 تا 18 ماه طول می‌کشد و نیازی به سپری کردن دوره‌ی بهبودی ندارد. این روش به دلیل مزایای زیادی که دارد، یکی از روش‌های محبوب و رایج در حال حاضر است.

تزریق چربی

j14

روش تزریق چربی روشی جایگزین برای ژل‌های تزریقی است. می‌توان چربی را از قسمت دیگری از بدنتان برداشت و سپس آن را مجدداً به‌صورت تزریق کرد تا مستقیماً کاهش حجم صورت را مهار و برطرف نمود. از روش تزریق چربی می‌توان به‌منظور رفع خطوط لبخند، خطوط خنده، چین‌وچروک پنجه کلاغی یا کنار چشم و خطوط دور لب و جای آکنه و فرورفتگی‌های پوست، گودرفتگی گونه و یا هرگونه فرورفتگی دیگر در پوست صورت استفاده کرد. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این روش این است که برای مدتی طولانی، ظاهری بسیار طبیعی به فرد می‌بخشد که پس از تزریق برای همیشه دوام داشته باشد و چون در این روش از چربی بدن خودتان استفاده می‌شود بدن آمادگی بیشتری برای پذیرش این چربی دارد و احتمال اینکه بدن واکنش‌های آلرژیک یا حساسیت از خود نشان دهد و یا چربی را پس بزند کمتر است.

 

 

لیفت با نخ

j15

لیفت با نخ جدیدترین گزینه‌ی درمانی در روش لیفت صورت بدون جراحی است. فرایند لیفت صورت در کمتر از دو ساعت انجام می‌گیرد و در این روش جراح زیبایی از طریق برش‌های بسیار کوچکی که در قسمت‌های موردنظر ایجادشده‌اند، نخ‌های نازک و ظریفی را در پوست قرار می‌دهد. این نخ‌ها به بافت پوست می‌چسبند و سپس کشیده شده تا پوست صورت را بکشند و پوست صورت صاف و بی چین‌وچروک شود. انتهای نخ‌ها مخفی می‌شوند نتایج این نوع از لیفت بلافاصله قابل‌رؤیت است. تأثیر لیفت در نقاطی که نخ در آن‌ها تجزیه و توسط بدن جذب‌شده‌اند، حدود 18 ماه باقی می‌ماند.

کشیدن و لیفت پوست با لیزر

j16

در روش لیفت با لیزر از انرژی لیزر در زیر پوست استفاده می‌شود تا جراحت کنترل‌شده‌ای ایجاد شود که به‌وسیله‌ی آن چربی آب و پوست سفت می‌شود. در طی انجام فرایند درمان، پزشک در کنار گوش‌ها و چانه، سه برش بسیار کوچک یک میلی‌متری به وجود می‌آورد. این برش‌های ریز از نوک خودکار هم کوچک‌تر هستند و پس از ترمیم شدن کاملاً ناپدید می‌شوند. روی سر برش‌ها، مایع بی‌حس‌کننده زده می‌شود و جهت تضمین راحتی بیمار در طی فرایند درمان، ماده بی‌حس‌کننده فوراً تأثیر خود را می‌گذارد. از انرژی لیزر کاملاً هدفمند، برای درمان پوست و بافت همبند در لایه زیرین پوست که از صورت حمایت می‌کند، استفاده می‌گردد.

رادیو فرکانسی

j17

روش درمانی با استفاده از رادیو فرکانس (RF) به منظور تحریک تولید کلاژن طبیعی در پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف اصلی این روش، کشش و لیفت دادن صورت با استفاده از امواج رادیویی (رادیوفرکانسی)، به منظور بازیابی جوانی و کاهش نشانه‌های پیری و تأثیرات گرانش زمین است. در این روش، از فرکانس رادیویی دوقطبی برای گرم کردن بافت زیرپوست استفاده می‌شود. این فرکانس رادیویی توسط یک ابزار دستی منتشر می‌شود که امواج رادیویی را به بافت انتقال می‌دهد. این فرایند منجر به انقباض فیبرهای کلاژن موجود، تحریک فیبروبلاست‌ها به جابجایی و تولید کلاژن‌های جدید می‌شود که منجر به سفت شدن و بهبود ساختار پوست می‌شود. این روش باعث ایجاد احساس لیفت و بهبود سفتی و صفای پوست می‌شود. این درمان بدون نیاز به دوره‌ی نقاهت است و با حداقل میزان درد و ناراحتی همراه است. مدت زمان انجام این درمان معمولاً 20 تا 30 دقیقه است و در بیشتر افراد، نتایج حاصل از آن به مدت بیش از 4 سال پایدار می‌باشد.

آخرین مقالات

مشاوره رایگان شبانه روزی